Byt 2 + kk, Keplerova, Hradčany - Praha 1 | 1
Byt 2 + kk, Keplerova, Hradčany - Praha 1 | 2
Byt 2 + kk, Keplerova, Hradčany - Praha 1 | 3
Byt 2 + kk, Keplerova, Hradčany - Praha 1 | 4
Byt 2 + kk, Keplerova, Hradčany - Praha 1 | 5
Byt 2 + kk, Keplerova, Hradčany - Praha 1 | 6
Byt 2 + kk, Keplerova, Hradčany - Praha 1 | 7

Byt 2 + kk

Interiér 57 m2

Praha 1, Hradčany, Keplerova

Byt nominovaný na ocenění Czech Grand Design 2008! Kouzelný, nově zrekonstruovaný a plně zařízený jednoložnicový designový byt v 1. patře budovy s výtahem v atraktivní lokalitě na Pohořelci, pár minut chůze od Pražského hradu.

Nápaditě řešený interiér zdobí originální osvětlení, skleněná mozaika v užitkových prostorách a japonská stěna oddělující ložnici od pracovny/relaxačního koutu. Zaujme také minimalistické řešení úložných prostor a plně vybaveného kuchyňského koutu.

Vestavěné skříně v ložnici, koupelna se sprchovým koutem a WC, laminátové podlahy a dlažba, pračka, myčka, TV s plochou obrazovkou, DVD přehráváč, satelitní připojení, plynové topení. Možnost zřídit internet. Bezproblémové parkování přes ulici. Dobrá dopravní dostupnost, zastávka tramvaje 100 m od domu, pár zastávek na metro trasy A. Zálohy na spotřebu energií 1.800 Kč měsíčně.

Měsíční nájemné pronajato
Celková plocha 57 m2
Parkování Ne
Sklep Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 4411

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.