Byt 3 + kk, Lyčkovo náměstí, Karlín - Praha 8 | 1
Byt 3 + kk, Lyčkovo náměstí, Karlín - Praha 8 | 2
Byt 3 + kk, Lyčkovo náměstí, Karlín - Praha 8 | 3
Byt 3 + kk, Lyčkovo náměstí, Karlín - Praha 8 | 4
Byt 3 + kk, Lyčkovo náměstí, Karlín - Praha 8 | 5
Byt 3 + kk, Lyčkovo náměstí, Karlín - Praha 8 | 6

Byt 3 + kk

Interiér 89 m2

Praha 8, Karlín, Lyčkovo náměstí

Nově zrekonstruovaný podkrovní byt v 5. patře budovy s novým výtahem na malebném náměstí se spoustou zeleně v rychle se rozvíjející čtvrti Karlín s rychlou dostupností do centra.

V bytě je obývací pokoj s plně vybaveným kuchyňským koutem, 2 ložnice, jedna s en-suite koupelnou, 2. koupelna a 2 WC. Okna bytu jsou orientována do tichého vnitrobloku se vzrostlými stromy.

Nové parkety, vysoké stropy, dva bidety, bezpečnostní dveře, domácí vrátný, myčka, sklokeramická varná deska. Stanice metra Křižíkova je vzdálena 8 minut a tramvajová zastávka 3 minuty chůze od domu. Poplatky jsou hrazeny zvlášť.

Měsíční nájemné pronajato
Celková plocha 89 m2
Parkování Ne
Sklep Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 4509

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.