Byt 2 + 1, Zborovská, Smíchov - Praha 5 | 1
Byt 2 + 1, Zborovská, Smíchov - Praha 5 | 2
Byt 2 + 1, Zborovská, Smíchov - Praha 5 | 3
Byt 2 + 1, Zborovská, Smíchov - Praha 5 | 4
Byt 2 + 1, Zborovská, Smíchov - Praha 5 | 5
Byt 2 + 1, Zborovská, Smíchov - Praha 5 | 6
Byt 2 + 1, Zborovská, Smíchov - Praha 5 | 7

Byt 2 + 1

Interiér 85 m2, balkon 2 m2

Praha 5, Smíchov, Zborovská

Zařízený renovovaný byt s balkonem ve 2. patře rekonstruovaného činžovního domu s výtahem na rozhraní Malé Strany a Smíchova, jeden blok od nábřeží Vltavy, pár minut chůze od Petřínských sadů a Kampy. V pěším dosahu nákupního a zábavního centra Nový Smíchov, Francouzského lycea a stanice metra Anděl, rychlá dostupnost do centra.

Interiér nabízí plně vybavenou kuchyň s výhledem do zeleně vnitrobloku, obývací pokoj s balkonem, 1 ložnici, koupelnu s vanou, samostatnou toaletu, technickou komoru, velkou úložnou komoru a vstupní halu.

Původní zachované prvky, vzdušné místnosti, původní parkety, dlažba, spojovací dveře mezi obývacím pokojem a ložnicí, bezpečnostní vstupní dveře, plynový kotel, pračka, myčka, základní nádobí, TV, satelitní příjem. Poplatky za společné domovní služby a vodu 700 Kč/osoba/měsíc. Plyn a elektřina se převádí na nájemce.

Měsíční nájemné pronajato
Celková plocha 87 m2
Balkon 2 m2
Parkování Ne
Sklep Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 4981

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.