Byt 5 + kk, Povltavská, Troja - Praha 7 | 1
Byt 5 + kk, Povltavská, Troja - Praha 7 | 2
Byt 5 + kk, Povltavská, Troja - Praha 7 | 3
Byt 5 + kk, Povltavská, Troja - Praha 7 | 4
Byt 5 + kk, Povltavská, Troja - Praha 7 | 5
Byt 5 + kk, Povltavská, Troja - Praha 7 | 6
Byt 5 + kk, Povltavská, Troja - Praha 7 | 7
Byt 5 + kk, Povltavská, Troja - Praha 7 | 8

Byt 5 + kk

Interiér 136 m2, terasa 6 m2

Praha 7, Troja, Povltavská

Luxusní mezonetový byt s terasou a balkonem v přízemí a 1. patře rezidence, jež splňuje nároky na moderní bydlení pro náročné, v jedinečné lokalitě na kraji zástavby na hranici zeleně podél nábřeží Vltavy, pražské ZOO, Trojského zámečku a Botanické zahrady, v pěším dosahu parku Stromovka. Rezidence nabízí vyhřívaný venkovní bazén, podzemní parkování, vysoce kvalitní provedení a materiály, špičkové technické vybavení včetně programovatelného systému podlahového vytápění (v celém interiéru), prostorné sklepní kóje a výtah.

V přízemí bytu se nachází 62 m2 velký obývací pokoj s jídelnou, plně vybaveným kuchyňským koutem a vstupem na terasu (19 m2) s výhledem do okolní zeleně a na Pražský hrad, dále 2 ložnice, koupelna a samostatné WC. V patře jsou situovány 2 ložnice, koupelna a balkon o 6 m2.

Klimatizace, alarm, internetové a satelitní připojení, telefonní a datové zásuvky, domácí telefon, krb, bezpečnostní dveře, dřevěné podlahy v ložnicích, mramor, dlažba, vestavěné skříně, samostatné měření spotřeb energie. 2 parkovací stání v ceně. Autobusové a tramvajové spoje do centra, dobrá občanská vybavenost, školy, možnost sportovního vyžití. V dobré dostupnosti česko-německého Gymnázia Thomase Manna. Zálohy na spotřebu energií 5.000 Kč měsíčně.

Měsíční nájemné pronajato
Celková plocha 142 m2
Terasa 6 m2
Parkování 2 parkovací místa v ceně.
Sklep Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 5750
Zobrazit všechny plány

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.