Byt 4 + kk, Povltavská, Troja - Praha 7 | 1
Byt 4 + kk, Povltavská, Troja - Praha 7 | 2
Byt 4 + kk, Povltavská, Troja - Praha 7 | 3
Byt 4 + kk, Povltavská, Troja - Praha 7 | 4
Byt 4 + kk, Povltavská, Troja - Praha 7 | 5
Byt 4 + kk, Povltavská, Troja - Praha 7 | 6
Byt 4 + kk, Povltavská, Troja - Praha 7 | 7
Byt 4 + kk, Povltavská, Troja - Praha 7 | 8
Byt 4 + kk, Povltavská, Troja - Praha 7 | 9
Byt 4 + kk, Povltavská, Troja - Praha 7 | 10

Byt 4 + kk

Interiér 107 m2, terasa 18 m2

Praha 7, Troja, Povltavská

Kvalitní byt s jižně orientovaným balkonovým ochozem (18 m2) s krásným výhledem na Prahu a na řeku v 1. patře nedávno postavené rezidence, jež splňuje nároky na moderní bydlení pro náročné, v jedinečné lokalitě na kraji zástavby na hranici zeleně podél nábřeží Vltavy, pražské ZOO, Trojského zámečku a Botanické zahrady, v pěším dosahu parku Stromovka. Rezidence nabízí vyhřívaný venkovní bazén, podzemní parkování, vysoce kvalitní provedení a materiály, špičkové technické vybavení včetně programovatelného systému podlahového vytápění (v celém interiéru), prostorné sklepní kóje a výtah.

V interiéru s oddělenou obytnou a ložnicovou částí se nachází velký obývací pokoj s jídelnou a plně vybaveným kuchyňským koutem, 3 ložnice, 2 koupelny, samostatné WC a spíž. Balkonový ochoz je přístupný z obývacího pokoje, chodby a hlavní ložnice.

Klimatizace, alarm, internetové a satelitní připojení, telefonní a datové zásuvky, domácí telefon, krb, bezpečnostní dveře, dřevěné podlahy v ložnicích, mramor, dlažba, vestavěné skříně, samostatné měření spotřeb energie. 2 parkovací stání v ceně. Autobusové a tramvajové spoje do centra, dobrá občanská vybavenost, školy, možnost sportovního vyžití. V dobré dostupnosti česko-německého Gymnázia Thomase Manna. Domovní služby 5.000Kč/měs. Zálohy na spotřebu energií 4.800 Kč/měs. K dispozici od 1.Prosince 2019.

Měsíční nájemné pronajato
Celková plocha 125 m2
Terasa 18 m2
Parkování 2 parkovací stání v ceně.
Sklep Ano
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 5751

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.