Byt 4 + kk, Povltavská, Troja - Praha 7 | 1
Byt 4 + kk, Povltavská, Troja - Praha 7 | 2
Byt 4 + kk, Povltavská, Troja - Praha 7 | 3
Byt 4 + kk, Povltavská, Troja - Praha 7 | 4
Byt 4 + kk, Povltavská, Troja - Praha 7 | 5
Byt 4 + kk, Povltavská, Troja - Praha 7 | 6
Byt 4 + kk, Povltavská, Troja - Praha 7 | 7
Byt 4 + kk, Povltavská, Troja - Praha 7 | 8
Byt 4 + kk, Povltavská, Troja - Praha 7 | 9

Byt 4 + kk

Interiér 125 m2, terasa 12 m2

Praha 7, Troja, Povltavská

Luxusní mezonetový nezařízený byt s terasou (12 m2) v přízemí a 1. patře nově postavené rezidence, jež splňuje nároky na moderní bydlení pro náročné, v jedinečné lokalitě na kraji zástavby na hranici zeleně podél nábřeží Vltavy, pražské ZOO, Trojského zámečku a Botanické zahrady, v pěším dosahu parku Stromovka.

Rezidence nabízí vyhřívaný venkovní bazén, podzemní parkování, vysoce kvalitní provedení a materiály, špičkové technické vybavení včetně programovatelného systému podlahového vytápění (v celém interiéru), prostorné sklepní kóje a výtah.

Byt tvoří ve spodní části 52 m2 velký světlý obývací pokoj s jídelnou, plně vybaveným kuchyňským koutem a vstupem na slunnou terasu, koupelna se sprchou, komora a samostatné WC. Nahoře jsou 2 ložnice, pracovna, koupelna a velká šatna.

Klimatizace, alarm, internetové a satelitní připojení, telefonní a datové zásuvky, domácí telefon, krb, bezpečnostní dveře, dřevěné podlahy v ložnicích, mramor, dlažba, vestavěné skříně, samostatné měření spotřeb energie. 2 parkovací stání v ceně. Autobusové a tramvajové spoje do centra, dobrá občanská vybavenost, školy, možnost sportovního vyžití. V dobré dostupnosti česko-německého Gymnázia Thomase Manna. Poplatky za domovní služby 5000 Kč/měs. Zálohy na spotřebu energií 4.800 Kč měsíčně. K dispozici od 1. června 2021.

Měsíční nájemné 48 000 Kč / 1 876 €
Celková plocha 137 m2
Terasa 12 m2
Parkování 2 parkovací stání v ceně.
Sklep Ano
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 5754
Zobrazit všechny plány

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.