Byt 1 + 1, Záhřebská, Vinohrady - Praha 2 | 1
Byt 1 + 1, Záhřebská, Vinohrady - Praha 2 | 2
Byt 1 + 1, Záhřebská, Vinohrady - Praha 2 | 3
Byt 1 + 1, Záhřebská, Vinohrady - Praha 2 | 4
Byt 1 + 1, Záhřebská, Vinohrady - Praha 2 | 5
Byt 1 + 1, Záhřebská, Vinohrady - Praha 2 | 6
Byt 1 + 1, Záhřebská, Vinohrady - Praha 2 | 7

Byt 1 + 1

Interiér 42 m2

Praha 2, Vinohrady, Záhřebská

Plně zařízený byt po kompletní rekonstrukci ve 4. patře plně zrekonstruované rezidence s výtahem a 24hodinovou recepcí v atraktivní rezidenční lokalitě na Vinohradech s rychlým spojením do centra.

Byt má jednu ložnici, vybavenou obytnou kuchyň, koupelnu se sprchovým koutem, bidetem a WC a vstupní chodbu.

Nábytek na míru, vysoké stropy, okna se zvukovou izolací, bezpečnostní dveře, lednice, sporák, nádobí, internet, satelitní TV připojení, na podlahách dlažba. K dispozici úklidová služba, praní a žehlení prádla, správce v budově. Možnost parkování v garáži poblíž za cca 3000 Kč/stání měsíčně. 5 minut od stanic metra Náměstí Míru a I.P.Pavlova. Klidná lokalita s kvalitními restauracemi, bary a kavárnami v okolí. Zálohy na spotřebu energií a domovní poplatky 1500 Kč měsíčně pro 1 osobu. Možnost krátkodobého pronájmu za vyšší nájemné.

Měsíční nájemné pronajato
Celková plocha 42 m2
Parkování Parkování v nedaleké garáži.
Sklep Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 7364

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.