Byt 2 + kk, Truhlářská, Nové Město - Praha 1 | 1
Byt 2 + kk, Truhlářská, Nové Město - Praha 1 | 2
Byt 2 + kk, Truhlářská, Nové Město - Praha 1 | 3
Byt 2 + kk, Truhlářská, Nové Město - Praha 1 | 4
Byt 2 + kk, Truhlářská, Nové Město - Praha 1 | 5
Byt 2 + kk, Truhlářská, Nové Město - Praha 1 | 6
Byt 2 + kk, Truhlářská, Nové Město - Praha 1 | 7

Byt 2 + kk

Interiér 60 m2

Praha 1, Nové Město, Truhlářská

Kvalitní, zrenovovaný zařízený byt ve 3. patře citlivě zrekonstruovaného historického činžovního domu s novým výtahem v blízkosti náměstí Republiky (stanice metra, zastávka tramvají, nákupní centra Palladium a Kotva). Dům je situován v klidné ulici cca 10 minut chůze na Staroměstské či Václavské náměstí.

Byt tvoří vstupní hala s vestavěnými skříněmi, rohový obývací pokoj s plně vybaveným kuchyňským koutem a velkoplošnými okny do vnitrobloku, 1 ložnice s en-suite koupelnou (vana, dvě umyvadla, toaleta s bidetovou sprškou) a toaleta pro hosty.

Klimatizace, kvalitní materiály, bambusové podlahy, vytápěná dlažba v koupelně, centrální plynové vytápění, kuchyň Sýkora, pračka, sušička, myčka, mikrovlnná trouba, TV, alarm s možností napojení na PCO, videotelefon, kamerový systém v budově. Společné domovní služby a voda 5300 Kč/měsíčně. Elektřina je hrazena zvlášť.

Měsíční nájemné pronajato
Celková plocha 60 m2
Parkování Možnost parkovacího místa v garáži za 4000 Kč/měs.
Sklep Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 7875

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.