Byt 2 + 1, Na Příkopě, Staré Město - Praha 1 | 1
Byt 2 + 1, Na Příkopě, Staré Město - Praha 1 | 2
Byt 2 + 1, Na Příkopě, Staré Město - Praha 1 | 3
Byt 2 + 1, Na Příkopě, Staré Město - Praha 1 | 4
Byt 2 + 1, Na Příkopě, Staré Město - Praha 1 | 5
Byt 2 + 1, Na Příkopě, Staré Město - Praha 1 | 6

Byt 2 + 1

Interiér 100 m2

Praha 1, Staré Město, Na Příkopě

Prostorný byt ve 3. patře historické budovy bez výtahu v centru Prahy, pár kroků od Václavského náměstí, v těsné blízkosti stanice metra Můstek.

Interiér bytu tvoří 2 velké místnosti, vybavená kuchyň s jídelním prostorem, koupelna se sprchovým koutem a WC, úložná komora a vstupní chodba.

Zachované původní prvky, vestavěné úložné prostory, parkety, velká okna, vysoké stropy, plynový kotel, žaluzie, domácí vrátný. Poplatky za společné domovní služby a spotřebu energií 3000 Kč měsíčně. Vhodné pro studenty.

Měsíční nájemné pronajato
Celková plocha 100 m2
Parkování Ne
Sklep Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 8366

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.