Byt 2 + kk, Ovenecká, Holešovice - Praha 7 | 1
Byt 2 + kk, Ovenecká, Holešovice - Praha 7 | 2
Byt 2 + kk, Ovenecká, Holešovice - Praha 7 | 3
Byt 2 + kk, Ovenecká, Holešovice - Praha 7 | 4
Byt 2 + kk, Ovenecká, Holešovice - Praha 7 | 5
Byt 2 + kk, Ovenecká, Holešovice - Praha 7 | 6
Byt 2 + kk, Ovenecká, Holešovice - Praha 7 | 7
Byt 2 + kk, Ovenecká, Holešovice - Praha 7 | 8

Byt 2 + kk

Interiér 40 m2

Praha 7, Holešovice, Ovenecká

Byt u parku na Letné. Nabízíme na pronájem byt v 1. patře kompletně zrenovovaného bytového domu s výtahem v klidné ulici v bezprostředním sousedství Letenského parku a Národního technického muzea. Vyhledávaná rezidenční lokalita v pěším dosahu parku Stromovka, s plnou občanskou vybaveností v blízkém okolí a výborným spojením do centra (tramvaje k metru Vltavská a Hradčanská, pěšky 15 min.), do mezinárodních škol a na letiště.

Byt tvoří obývací pokoj, vybavený kuchyňský kout ve vstupní chodbě, 1 ložnice s okny do dvora a en-suite koupelnou se sprchovým koutem, samostatná toaleta a prádelní komora.

Kabelové připojení UPC (TV, internet), elektrické topení, mikrovlnná trouba, pračka. Rezidenční parkování. Poplatky za společné domovní služby a vodu: 700 Kč/osoba/měsíc. Elektřina se hradí zvlášť (cca 1500-2000 Kč/měs.). K dispozici od června 2021.

Měsíční nájemné 13 500 Kč / 528 €
Celková plocha 40 m2
Parkování Ne
Sklep Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 8444

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.