Byt 1 + kk, Mánesova, Vinohrady - Praha 2 | 1
Byt 1 + kk, Mánesova, Vinohrady - Praha 2 | 2
Byt 1 + kk, Mánesova, Vinohrady - Praha 2 | 3
Byt 1 + kk, Mánesova, Vinohrady - Praha 2 | 4
Byt 1 + kk, Mánesova, Vinohrady - Praha 2 | 5
Byt 1 + kk, Mánesova, Vinohrady - Praha 2 | 6
Byt 1 + kk, Mánesova, Vinohrady - Praha 2 | 7

Byt 1 + kk

Interiér 65 m2

Praha 2, Vinohrady, Mánesova

Prostorné zařízené renovované studio ve 3. patře rekonstruovaného činžovního domu s novým výtahem v klidné ulici pár minut chůze od stanice metra Jiřího z Poděbrad, v blízkosti Riegrových sadů, s veškerou vybaveností v blízkém okolí.

Interiér bytu tvoří obývací pokoj s plně vybaveným kuchyňským koutem a spací zónou, koupelna s vanou, samostatné WC, komora a vstupní chodba.

Parkety, pračka se sušičkou, myčka, mikrovlnná trouba, nádobí, TV, satelitní připojení, WiFi internet, domácí vrátný. Možnost krátkodobého pronájmu za vyšší nájemné. Poplatky za společné služby 3.000 Kč/měsíc. Spotřebu energií (elektřina, plyn, voda) 2.000 Kč/os./měs.

Měsíční nájemné pronajato
Celková plocha 65 m2
Parkování Možnost parkování za 2.000 Kč/měs.
Sklep Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 8667

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.