Byt 2 + kk, Tejnická, Strašnice - Praha 10 | 1
Byt 2 + kk, Tejnická, Strašnice - Praha 10 | 2
Byt 2 + kk, Tejnická, Strašnice - Praha 10 | 3
Byt 2 + kk, Tejnická, Strašnice - Praha 10 | 4
Byt 2 + kk, Tejnická, Strašnice - Praha 10 | 5
Byt 2 + kk, Tejnická, Strašnice - Praha 10 | 6

Byt 2 + kk

Interiér 55 m2

Praha 10, Strašnice, Tejnická

Kompletně renovovaný byt ve 2. patře udržovaného činžovního domu bez výtahu. Dům se nachází ve velmi klidné ulici, nedaleko od zastávky tramvaje a autobusu.

Interiér bytu nabízí vstupní chodbu s vestavěnými skříněmi, otevřený prostor obývacího pokoje s plně vybaveným kuchyňským koutem, ložnici se šatnou, koupelnu s vanou a samostatnou toaletu.

Výhledy do okolní zeleně, parkety a dlažba, ústřední topení, myčka, ADSL, pračka, společný balkon v mezipatře. K bytu náleží sklep (3 m2). Bezproblémové parkování na ulici. Zálohy na domovní poplatky a energie 3.500 Kč/měs.

Měsíční nájemné pronajato
Celková plocha 55 m2
Parkování Ne
Sklep Ano
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 8707

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.