Byt 2 + kk, Linhartova, Košíře - Praha 5 | 1
Byt 2 + kk, Linhartova, Košíře - Praha 5 | 2
Byt 2 + kk, Linhartova, Košíře - Praha 5 | 3
Byt 2 + kk, Linhartova, Košíře - Praha 5 | 4
Byt 2 + kk, Linhartova, Košíře - Praha 5 | 5
Byt 2 + kk, Linhartova, Košíře - Praha 5 | 6
Byt 2 + kk, Linhartova, Košíře - Praha 5 | 7
Byt 2 + kk, Linhartova, Košíře - Praha 5 | 8

Byt 2 + kk

Interiér 76 m2, terasa 6 m2

Praha 5, Košíře, Linhartova

Jižně orientovaný moderní byt s 6 m2 terasou v prvním patře nového rezidenčního projektu v klidné lokalitě s množstvím zeleně. Dobrá dopravní dostupnost ke komerčnímu centru a stanici metra Anděl, tenisové kurty, bežecká stezka, školka a škola v blízkém dosahu.

Interiér bytu tvoří velký obývací pokoj s jídelním prostorem, plně vybavenou kuchyní a přístupem na terasu, 1 ložnice s šatnou, koupelna s vanou, toaleta, spíž a vstupní hala s vestavěnými skříněmi.

Nadstandardní materiály, dubové parkety, keramické dlažby a sanita Villeroy Boch, podlahové topení v koupelně, kuchyně Poggenpohl se spotřebiči Siemens, baterie Hansgrohe, bezpečnostní vstupní dveře, pračka, myčka, mikrovlnná trouba, TV, sklep 8 m2. V ceně je zahrnuto jedno kryté parkovací stání. Poplatky za společné domovní služby a spotřebu energií 3500 Kč měsíčně. Možnost pronajmout zařízené, částečně zařízené nebo bez nábytku. Uvedená cena je za nezařízený byt.

Měsíční nájemné pronajato
Celková plocha 82 m2
Terasa 6 m2
Parkování Parkovací stání za 1000 Kč/měs.
Sklep Ano
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 9384

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.