Byt 2 + kk, Thunovská, Malá Strana - Praha 1 | 1
Byt 2 + kk, Thunovská, Malá Strana - Praha 1 | 2
Byt 2 + kk, Thunovská, Malá Strana - Praha 1 | 3
Byt 2 + kk, Thunovská, Malá Strana - Praha 1 | 4
Byt 2 + kk, Thunovská, Malá Strana - Praha 1 | 5
Byt 2 + kk, Thunovská, Malá Strana - Praha 1 | 6

Byt 2 + kk

Interiér 78 m2

Praha 1, Malá Strana, Thunovská

Zrekonstruovaný byt se zachovanými původními prvky v 1. patře historického domu se zahradou ve vnitrobloku, bez výtahu. Dům je situován v romantickém prostředí Malé Strany pod Pražským hradem, pár minut chůze od Karlova mostu. Půvabná lokalita minutu chůze od zastávky tramvají na Malostranském náměstí, jednu zastávku od stanice metra Malostranská.

Byt tvoří plně vybavená průchozí kuchyň, prostorný obývací pokoj, 1 ložnice, koupelna se sprchovým koutem, toaletou a technickým zázemím a vstupní chodba s vestavěnými skříněmi a úložnými prostory.

Výhledy do zeleně ve vnitrobloku, dřevěné podlahy a dlažba, úložné prostory, dvoukřídlové interiérové dveře, plynový kotel, myčka. Poplatky za domovní služby a vodu cca 800 Kč měsíčně. Plyn a elektřina se hradí zvlášť.

Měsíční nájemné pronajato
Celková plocha 78 m2
Parkování Ne
Sklep Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 972

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.