Developerský projekt, Sokolovská, Karlín - Praha 8 | 1
Developerský projekt, Sokolovská, Karlín - Praha 8 | 2
Developerský projekt, Sokolovská, Karlín - Praha 8 | 3
Developerský projekt, Sokolovská, Karlín - Praha 8 | 4
Developerský projekt, Sokolovská, Karlín - Praha 8 | 5
Developerský projekt, Sokolovská, Karlín - Praha 8 | 6
Developerský projekt, Sokolovská, Karlín - Praha 8 | 7
Developerský projekt, Sokolovská, Karlín - Praha 8 | 8
Developerský projekt, Sokolovská, Karlín - Praha 8 | 9
Developerský projekt, Sokolovská, Karlín - Praha 8 | 10
Developerský projekt, Sokolovská, Karlín - Praha 8 | 11

FRAGMENT

Praha 8, Karlín, Sokolovská

Jednotka Užitná plocha Balkon / Terasa Parkování Nájemné
Byty 1+kk 29 m2 4 m2 Ano rezervováno
Byty 2+kk 52 m2 4 m2 Ano 26 000 Kč
Byty 3+kk 76 m2 4 m2 Ano 40 500 Kč
Byty 4+kk 92 m2 5 m2 Ano 53 000 Kč
Byt 5+kk 144 m2 34 + 8 m2 Ano 85 000 Kč

Fragment je architektonicky unikátní projekt prémiového nájemního bydlení navržený ateliérem QARTA architektura ve spolupráci s Davidem Černým. Nabízíme k pronájmu plně vybavené byty o dispozicích od 1+kk až po velkorysé mezonety s vlastními střešními terasami.

Budova s centrální recepcí, ostrahou a nadstandardním technologickým vybavením je zasazena do pražského Karlína – jedné z nejoriginálnějších městských čtvrtí. Leží jen pár kroků od stanice metra Invalidovna a zastávek tramvají. Lokalita s rychlým spojením do centra nabízí i kompletní občanskou vybavenost a služby vč. četných business a administrativních center, kvalitních restaurací, kaváren, bister a obchůdků. Přímo v budově je k dispozici např. kavárna, drogerie, restaurace a fitness centrum.

Všechny byty ve Fragmentu nabídnou důmyslné řešení dispozic, designové vybavení i nejmodernější technologická řešení. Vybavení všech bytů zahrne například systém Smart home Loxone (který mj. ovládá tepelnou pohodu, intenzitu větrání a předokenní rolety podle pokynů meteostanice), pračku se sušičkou, myčku či mikrovlnnou troubu. Možnost pronájmu sklepní kóje a garážového stání v budově. Možnost zajištění jednorázového nebo pravidelného úklidu. Záloha na společné služby a spotřebu energií se hradí zvlášť.

Nedílnou součástí celého areálu bude okolní přírodní relaxační zóna s bohatou zelení a vodními prvky.

K dispozici od prosince 2022. Více informací naleznete na webových stránkách frgmnt.cz.

Adresa Sokolovská, Praha 8, Karlín
Parkování Parkování v garáži.
Sklep Ne
PENB B
Referenční číslo 42581

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.