Kancelářské prostory, Radlická, Jinonice - Praha 5 | 1
Kancelářské prostory, Radlická, Jinonice - Praha 5 | 2
Kancelářské prostory, Radlická, Jinonice - Praha 5 | 3
Kancelářské prostory, Radlická, Jinonice - Praha 5 | 4
Kancelářské prostory, Radlická, Jinonice - Praha 5 | 5

kanceláře, 3. patro

350 - 1 920 m2

Praha 5, Jinonice, Radlická

14,54 - 15,52 € za m2

Do oblíbených Zajímá mě

Pronájem kancelářských prostor splňující nejvyšší standardy. Nová administrativní budova od prestižní architektonické kanceláře Chapman Taylor v Radlickém údolí.

Původní kotelna byla hlavním zdrojem energie pro celou továrnu Waltrovka. První fáze projektu získala titul Stavba roku 2017 a aktuálně je plně obsazena. Na tento úspěch nyní navazuje Fáze II, jež bude dokončena v roce 2020. Projekt, který vznikl v pražském týmu prestižní architektonické kanceláře Chapman Taylor, se citlivě začlení do Radlického údolí a nabídne nájemcům nejvyšší standardy moderních kancelářských prostor. Jedinečný výhled na Prahu bude z každého prostorného podlaží, která jsou navržena tak, aby se co nejvíce přizpůsobila potřebám klientů. Jednotlivá podlaží budou mít svou vlastní terasu a všichni nájemci budou mít k dispozici také rozlehlou zahradu pro nejrůznější eventy, sporty nebo jen relaxaci. V objektu bude rovněž bistro, kantýna, coffee corner a kolárna se sprchami. Velikost typického patra 1 920 m2.

Lokalita:
Výborná dopravní dostupnost autem i hromadnou dopravou – v blízkosti stanic metra Radlická a Jinonice (trasa B), vlakové stanice Praha - Jinonice a několika autobusových zastávek.. Rychlé napojení na dálnici D1, D5 a městský okruh. Letiště Václava Havla je vzdálené 15 minut jízdy. V těsné blízkosti je přírodní rezervace Prokopské údolí, nedaleko golfové hřiště v Motole.

Vybavení a služby:
- přístup do budovy 24/7
- hlavní vstup s reprezentativní recepcí
- snížené podhledy se zabudovaným osvětlením
- sprinklerový systém hašení
- zdvojené podlahy s podlahovými krabicemi
- centrální ventilační systém
- chladící trámy
- 4 vysokorychlostní výtahy
- možnost úpravy na „smart office“
- venkovní fitness a sprchy
- dráha pro petanque a volejbalové hřiště
- privátní terasa na každém patře
- rozlehlá společná zahrada
- místo pro kola
- otevíratelná okna
- možnost umístění loga na budovu

K dispozici od Q1 2020.

Nájemné a poplatky jsou uvedeny bez DPH. Nájemce neplatí provizi.

Měsíční nájemné 14,54 - 15,52 € za m2 / 372 - 397 Kč za m2
Služby 85 Kč za m2
Plocha k dispozici 1 920 m2
Minimální plocha 350 m2
Terasa 20 m2
Parkování 3 000 Kč / ps / měsíc
PENB B
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 30914
Informace o budově pronájem kanceláře
Zobrazit všechny plány

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.