Kancelářské prostory, Radlická, Jinonice - Praha 5 | 1
Kancelářské prostory, Radlická, Jinonice - Praha 5 | 2
Kancelářské prostory, Radlická, Jinonice - Praha 5 | 3
Kancelářské prostory, Radlická, Jinonice - Praha 5 | 4
Kancelářské prostory, Radlická, Jinonice - Praha 5 | 5
Kancelářské prostory, Radlická, Jinonice - Praha 5 | 6

kanceláře, 3. patro

350 - 1 920 m2

Praha 5, Jinonice, Radlická

14,50 € za m2

Do oblíbených Zajímá mě

Pronájem kancelářských prostor splňující nejvyšší standardy. Nová administrativní budova od prestižní architektonické kanceláře Chapman Taylor v Radlickém údolí.

Původní kotelna byla hlavním zdrojem energie pro celou továrnu Waltrovka. První fáze projektu získala titul Stavba roku 2017 a aktuálně je plně obsazena. Na tento úspěch nyní navazuje Fáze II, jež bude dokončena v roce 2020. Projekt, který vznikl v pražském týmu prestižní architektonické kanceláře Chapman Taylor, se citlivě začlení do Radlického údolí a nabídne nájemcům nejvyšší standardy moderních kancelářských prostor. Jedinečný výhled na Prahu bude z každého prostorného podlaží, která jsou navržena tak, aby se co nejvíce přizpůsobila potřebám klientů. Jednotlivá podlaží budou mít svou vlastní terasu a všichni nájemci budou mít k dispozici také rozlehlou zahradu pro nejrůznější eventy, sporty nebo jen relaxaci. V objektu bude rovněž bistro, kantýna, coffee corner a kolárna se sprchami. Velikost typického patra 1 920 m2.

Lokalita:
Výborná dopravní dostupnost autem i hromadnou dopravou – v blízkosti stanic metra Radlická a Jinonice (trasa B), vlakové stanice Praha - Jinonice a několika autobusových zastávek.. Rychlé napojení na dálnici D1, D5 a městský okruh. Letiště Václava Havla je vzdálené 15 minut jízdy. V těsné blízkosti je přírodní rezervace Prokopské údolí, nedaleko golfové hřiště v Motole.

Vybavení a služby:
Přístup do budovy 24/7
Hlavní vstup s reprezentativní recepcí
Snížené podhledy se zabudovaným osvětlením
Sprinklerový systém hašení
Zdvojené podlahy s podlahovými krabicemi
Centrální ventilační systém
Chladící trámy
4 vysokorychlostní výtahy
Možnost úpravy na „smart office“
Venkovní fitness a sprchy
Dráha pro petanque a volejbalové hřiště
Privátní terasa na každém patře
Rozlehlá společná zahrada
Místo pro kola
Otevíratelná okna
Možnost umístění loga na budovu

Nájemné a poplatky jsou uvedeny bez DPH. Nájemce neplatí provizi.

Měsíční nájemné 14,50 € za m2 / 376 Kč za m2
Služby 85 Kč za m2
Plocha k dispozici 1 920 m2
Minimální plocha 350 m2
Terasa 20 m2
Parkování 3 000 Kč / ps / měsíc
PENB C
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 30914
Informace o budově pronájem kanceláře
Zobrazit všechny plány

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.