Kancelářské prostory, Revoluční, Nové Město - Praha 1 | 1
Kancelářské prostory, Revoluční, Nové Město - Praha 1 | 2
Kancelářské prostory, Revoluční, Nové Město - Praha 1 | 3
Kancelářské prostory, Revoluční, Nové Město - Praha 1 | 4
Kancelářské prostory, Revoluční, Nové Město - Praha 1 | 5
Exkluzivně

R1, kanceláře, 5. patro

185 m2

Praha 1, Nové Město, Revoluční

14,50 € za m2

Do oblíbených Zajímá mě

Na základě exkluzivního pověření od pronajímatele představujeme prostory v 5. patře administrativní budovy Revoluční 1, jež je součástí portfolia Svoboda & Williams – to v současné době tvoří přes 210 tisíc m2 komerčních prostor v populárních pražských lokalitách.
Komplex dvou administrativních budov se nachází ve finančním a historickém centru Prahy u náměstí Republiky, přímo na metru, naproti Palladiu. Jednotlivá podlaží umožňují flexibilní uspořádání – jak open space, tak dělení na jednotlivé kanceláře. Vstup do budovy prezentuje nová, designově pojatá recepce.

Lokalita:
Budova vyniká snadnou dopravní dostupností, nachází se přímo u stanice metra Náměstí Republiky (trasa B). V blízkosti jsou také zastávky tramvají a autobusů. Masarykovo nádraží je vzdáleno 5 minut pěšky, autobusové nádraží Florenc 10 minut pěšky. Velmi dobré spojení na mezinárodní letiště Václava Havla Praha i napojení na dálnice D1 a D8.

Vybavení a služby:
- v přízemí k dispozici zasedací místnost pro 8 osob
- úsporné VRV systémy chlazení
- moderní telefonní ústředna
- podlahová krytina ve standardu
- recepce
- nonstop ostraha
- dvě restaurace přímo v budově

Nájemné a poplatky jsou uvedeny bez DPH. Nájemce neplatí provizi.

Měsíční nájemné 14,50 € za m2 / 387 Kč za m2
Služby 110 Kč za m2
Plocha k dispozici 185 m2
Parkování 180 EUR / ps / měsíc
PENB D
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 32866
Informace o budově Revoluční 1 a 3
Zobrazit všechny plány

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.