Kancelářské prostory, Hybernská, Nové Město - Praha 1 | 1
Kancelářské prostory, Hybernská, Nové Město - Praha 1 | 2
Kancelářské prostory, Hybernská, Nové Město - Praha 1 | 3
Kancelářské prostory, Hybernská, Nové Město - Praha 1 | 4

kancelářské prostory, 3. patro

459 m2

Praha 1, Nové Město, Hybernská

26,25 € za m2

Do oblíbených Zajímá mě

Kancelářské prostory k pronájmu ve 3. patře v nově zrekonstruované budově s historickými prvky situované poblíž náměstí Republiky.

Budova nabídne nejenom jedinečné spojení hodnot kulturních památek s moderní architekturou v samotném historickém centru hlavního města Prahy, ale také vynikající dopravní dostupnost. K dispozici celkem 892 m2 kancelářských prostor ve 2. a 3. patře. Budova je navržena ve standardu A+.

Lokalita:
Výborná dostupnost městskou hromadou dopravou. Dopravní infrastruktura je v docházkové vzdálenosti okolo tří minut – metro Náměstí Republiky (trasa B), tramvaj Náměstí Republiky, vlakové nádraží Masarykovo nádraží. Veškeré služby jsou v nejbližším okolí, mj. díky těsné blízkosti OC Palladium a Kotva a obchodní třídy Na Příkopě.

Vybavení/služby:
Klimatizace
Optický kabel
Recepce
Výtahy
Zdvojená podlaha
Ostraha
Vstup na magnetické karty
Snížený pohled
Sprinklery
Otevíratelná okna

Nájemné a poplatky jsou uvedeny bez DPH. Nájemce neplatí provizi.

Měsíční nájemné 26,25 € za m2 / 670 Kč za m2
Služby 100 Kč za m2
Plocha k dispozici 459 m2
Parkování Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 33762
Informace o budově pronájem kanceláře

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.