Kancelářské prostory, Na Maninách, Holešovice - Praha 7 | 1

Budova A, kancelářské prostory, přízemí a 1. patro

517 m2

Praha 7, Holešovice, Na Maninách

12,72 € za m2

Do oblíbených Zajímá mě

Kancelářské prostory k pronájmu v přízemí a 1. patře po kompletní rekonstrukci v objektu s industriálními rysy. Budova má vlastní dvůr a pod samostatným uzavřením poskytuje celkem 2 093 m2 komerčních ploch. Skládá se ze tří navzájem propojených budov. Na dvoře je cca 15 parkovacích míst.

Lokalita:
Dobrá dopravní dostupnost městskou hromadnou dopravou i automobilem – nedaleko stanice metra Vltavská (trasa C), v blízkosti zastávky tramvají Tusarova, Dělnická a Maniny a vlakové nádraží Praha - Bubny; snadné napojení na páteřní komunikaci sever-jih a na západní radiální komunikaci Poděbradská. Okolí nabízí veškerou občanskou vybavenost.

Vybavení a služby:
Klimatizace
Topení
Osvětlení
WC a kuchyňka na každém patře
Nákladní výtah
Otevíratelná okna
Plynová kotelna

Nájemné a poplatky jsou uvedeny bez DPH. Nájemce neplatí provizi.

Měsíční nájemné 12,72 € za m2 / 325 Kč za m2
Služby 95 Kč za m2
Plocha k dispozici 517 m2
Parkování Ano
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 33940
Informace o budově pronájem kanceláře
Zobrazit všechny plány

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.