Kancelářské prostory, Pařížská, Josefov - Praha 1 | 1
Kancelářské prostory, Pařížská, Josefov - Praha 1 | 2
Kancelářské prostory, Pařížská, Josefov - Praha 1 | 3
Kancelářské prostory, Pařížská, Josefov - Praha 1 | 4
Kancelářské prostory, Pařížská, Josefov - Praha 1 | 5
Kancelářské prostory, Pařížská, Josefov - Praha 1 | 6

kanceláře, 2. patro

618 m2

Praha 1, Josefov, Pařížská

Moderní kancelářské prostory k pronájmu ve 2. patře budovy bývalého sídla mezinárodního svazu studenstva, která byla postavena dle návrhu českého architekta Stanislava Hubičky a nově prošla citlivou rekonstrukcí. Na designu interiéru se podílel uznávaný chorvatský architekt Viktor Udzenija. Objekt svým novým nájemníkům nabízí až 1 500 m2 retailových i kancelářských ploch. Jedná se o zajímavé architektonické řešení. K budově náleží i parkovací stání v podzemní garáži.

Lokalita:
Projekt se nachází na prestižní adrese, na rohu ulic 17. listopadu a Pařížská, poblíž Právnické fakulty. Výborná dostupnost městskou hromadnou dopravou – přímo u budovy tramvajová a autobusová zastávka Právnická fakulta, stanice metra Staroměstská (trasa A) je vzdálená 5 minut chůze.

K dispozici od Q1 2022.

Nájemné a poplatky jsou uvedeny bez DPH. Nájemce neplatí provizi.

Měsíční nájemné 30 € za m2 / 729 Kč za m2
Služby 95 Kč za m2
Plocha k dispozici 618 m2
Parkování 300 EUR / ps / měsíc
PENB C
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 38847
Informace o budově pronájem kanceláře

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.