Kancelářské prostory, Milevská, Krč - Praha 4 | 1
Kancelářské prostory, Milevská, Krč - Praha 4 | 2
Kancelářské prostory, Milevská, Krč - Praha 4 | 3
Kancelářské prostory, Milevská, Krč - Praha 4 | 4
Kancelářské prostory, Milevská, Krč - Praha 4 | 5
Kancelářské prostory, Milevská, Krč - Praha 4 | 6
Kancelářské prostory, Milevská, Krč - Praha 4 | 7
Kancelářské prostory, Milevská, Krč - Praha 4 | 8
Kancelářské prostory, Milevská, Krč - Praha 4 | 9

podnájem kanceláře, 6. patro

413 m2

Praha 4, Krč, Milevská

Z portfolia Svoboda & Williams, které v současné době tvoří přes 500 tisíc m2 komerčních prostor v populárních pražských lokalitách, představujeme kanceláře k podnájmu do března 2024. Prostory se nacházejí v 6. patře výjimečné nízkoenergetické budovy, která se skládá z pěti objektů připomínajících zaoblené trojúhelníky, za jejichž podobou stojí český architektonický ateliér DaM. Světlá výška činí až 3,3 metru, díky čemuž prostory nabízejí v porovnání s ostatními administrativními budovami až 1,5x více denního světla. Velkorysá pobytová střešní zahrada, koncipována jako "pátá fasáda" domu, je přístupná všem nájemcům, a představuje tak ideální místo pro odpočinek a relaxaci s krásnými výhledy na historickou část Prahy. Fasáda je navržena za využití patentované japonské technologie, pomocí níž je z budovy odstraňován smog a jiné škodliviny z okolního ovzduší, objekt navíc získal certifikaci na úrovni LEED Platinum. Prostory jsou plně vybaveny nábytkem.

Lokalita:
Výborná dostupnost autem i městskou hromadnou dopravou – budova je přímo u stanice metra Pankrác (trasa C) a autobusových zastávek. Snadné napojení na Městský okruh a dálnici D1. Výborná občanská vybavenost v okolí – restaurace a kavárny; banky, fitness centra a obchodní centrum Arkády Pankrác.

Vybavení a služby:
Certifikace LEED Platinum
Centrální recepce
Bezpečnostní služba 24/7
Přístup na magnetické karty
Výtahy
Klimatizace
Světlá výška 3,3 m
Otevíratelná okna
Venkovní žaluzie
Snížené podhledy
Zdvojené podlahy
Parkování pro kola
Šatny a sprchy
Parkování v podzemních garážích

Nájemné a poplatky jsou uvedeny bez DPH. Nájemce neplatí provizi.

Měsíční nájemné 17 € za m2 / 413 Kč za m2
Služby 100 Kč za m2
Plocha k dispozici 413 m2
Parkování 110 EUR / ps / měsíc
PENB A
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 40490
Informace o budově pronájem kanceláře

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.