Logistický park, Mlýnská, Hostomice - Děčín | 1

Logistický park

25 844 m2

Děčín, Hostomice, Mlýnská

Cena na vyžádání

Do oblíbených Zajímá mě
Jednotka Plocha k dispozici Služby Měsíční nájemné
Skladové prostory 3 500 - 25 844 m2 - Cena na vyžádání

Logistický park nabízí k pronájmu skladové, výrobní a kancelářské prostory. Dokončená budova nabídne více než 31 000 m2 prostor kategorie A vhodných pro logistiku, distribuci nebo lehkou výrobu. Vnitřní uspořádání prostor lze přizpůsobit požadavkům budoucího nájemce. K nastěhování do 8 měsíců od podpisu smlouvy.

Lokalita:
Území pro budoucí park leží na jihozápad od městyse Hostomice, asi pět minut jízdy z Teplic na jih směrem na Bílinu po čtyřproudé silnici I/13. Nachází se na exitu ze silnice první třidy E442. Areál má skvělé napojení na německé dálnice (A17, A4, A13 a další) umožňující snadný přístup do jižní i severní části Německa a také na českou dálnici D8 umožňující snadný přístup do hlavního města Prahy. K dispozici je autobusová zastávka přímo u vstupu do areálu s pravidelnými linkami do měst Teplice, Bilina a Duchcov. Vlakové nádraží odkud jezdí pravidelné spoje do Ústí nad Labem je v docházkové vzdálenosti – 15 min. V této lokalitě je velmi dobrá dostupnost kvalifikované pracovní síly, dlouhá průmyslová tradice a vysoká nezaměstnanost. Další velkou výhodou jsou Multimodální terminály v blízkosti lokality – Most (16 km), Lovosice (27 km).

Vybavení a služby:
- flexibilní jednotky (sklad / lehká výroba / kancelář / showroom)
- správa nemovitosti přímo v areálu
- údržba budov
- 300 parkovacích míst
- 10 parkovacích míst pro kamiony
- přístupnost 24/7
- dvůr pro manipulaci kamiónů

Skladové/výrobní prostory:
- nosnost podlahy 5 t/m2
- světlá výška 10 m-15 m
- nakládací rampy
- 61 hydraulických můstků
- 4 přímý vjezdy
- světelná propustnost 2 %
- modul sloupů 12 m x 24 m
- LED osvětlení 200 Lux
- ESFR spinkler systém

Kanceláře:
- kancelářské prostory na míru
- klimatizace

Nájemce neplatí provizi.

Měsíční nájemné Cena na vyžádání
Plocha k dispozici 25 844 m2
Výška stropu 10-15 m
Nosnost podlah 5 t na m2
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 40081

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.