Pronájem skladových prostor v Liberci, Liberecký kraj

Začít vyhledávat

Liberecký kraj, pokrývající severní území Čech, se skládá ze čtyř okresů. Tím nejlidnatějším z nich je okres Liberec se statutárním městem Liberec ve svém středu. Okres Liberec je jedním z nejseverněji položených okresů České republiky. Hraničí s Německem a v délce 101,5 km také s Polskem. Kromě hranic má liberecký okres blízko též k Praze, s níž jej spojuje dálnice D10. Moderní logistické parky se sklady k pronájmu, které nabízíme v této části online katalogu Svoboda & Williams, tak disponují strategickou polohou s dobrou dostupností hlavního města i dosahem do Německa a Polska. Prezentované sklady k pronájmu v Liberci jsou zpravidla situovány přímo u exitu zmíněné dálnice D10. Budoucí nájemce navíc potěší vysokou úrovní technických a provozních podmínek, rozsáhlými dispozicemi a flexibilitou jednotek, které lze kromě skladování využít též jako kanceláře či prostor pro lehkou výrobu. Libereckým logistickým parkům se sklady k pronájmu nechybí ani benefity v podobě nonstop ostrahy, klimatizace, parkoviště apod. Pronájmem skladu v některém z moderních logistických parků v Liberci získáte kvalitní zázemí, díky němuž snadno optimalizujete logistické činnosti vaší firmy a redukujete náklady s nimi spojené. Okres Liberec bývá zmiňován především z hlediska rekreačního potenciálu, patří však zároveň k okresům s tradičně rozšířenou průmyslovou výrobou. Ta je zastoupena v mnoha odvětvích, které zahrnují strojírenskou výrobu, automobilovou výrobu a plastikářský průmysl. Zaujal vás níže prezentovaný výběr logistických center a skladů k pronájmu v Liberci? Obraťte se na naše makléře ještě dnes!

Logistický park nabízí k pronájmu skladové, výrobní a kancelářské prostory 6 km od centra Turnova. Výstavba tohoto parku byla zahájena v roce 2008, v současnosti park tvoří 1 budova (možnost BTS: 3 58... více informací

Referenční číslo 23425

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru Každý měsíc Vás budeme informovat o nově zařazených nemovitostech k prodeji a pronájmu.
Níže prosím zadejte svůj e-mail.

Chci dostávat novinky

Děkujeme za Váš zájem. Registrace k newsletteru proběhla v pořádku.