Pronájem skladů v Jihlavě a na Vysočině

Začít vyhledávat

V této části realitního katalogu Svoboda & Williams najdete aktuální výběr skladů k pronájmu na Vysočině, v kraji, který leží na pomezí Čech a Moravy. Z hlediska dopravy nabízí Kraj Vysočina výhodnou pozici mezi Prahou a Brnem, dvěma městy, která jsou spojena dálnicí D1. Právě v blízkosti dálnice D1 leží níže prezentované logistické parky a sklady k pronájmu na Vysočině, a nabízí tak budoucím nájemcům skvělý dosah do Čech i Moravy. Prezentovaná logistická centra se sklady k pronájmu se nachází v okolí Jihlavy, Humpolce a dalších měst. Jihlava je krajským a nejlidnatějším městem kraje, není proto divu, že nejkoncentrovanější shluky průmyslových zón a logistických center se sklady k pronájmu leží právě v blízkosti tohoto města. Stejně jako Jihlava, též Humpolec, Velká Bíteš a další města Vysočiny nabízí strategickou polohu v bezprostředním dosahu dálnice D1. Nabízené logistické parky a sklady k pronájmu na Vysočině potěší budoucí nájemce vysokým standardem v oblasti nabízených služeb i provozních a technických podmínek. Kromě správy a údržby areálu disponují nabízené skladové prostory k pronájmu i 24hodinovou ostrahou a vytápěním veškerých prostorů. Prezentované skladové prostory k pronájmu v Kraji Vysočina poskytnou nadstandardní zázemí pro všechny logistické operace potřebné pro vaši podnikatelskou činnost, tedy nejen samotné skladování zboží, ale i jeho shromažďování a distribuce, překládku a následnou práci se zbožím. Nabízená logistická centra a sklady k pronájmu disponují též flexibilními jednotkami, které lze využít jako kancelář nebo prostor pro lehkou výrobu. Zaujala vás naše nabídka? Pro bližší informace o skladech k pronájmu na Vysočině nás, prosím, kontaktujte.

Logistický park nabízí k pronájmu skladové, výrobní a kancelářské prostory třídy A. Prostory jsou vhodné pro logistická centra a lehkou výrobu, nabízí vysoký standard a zařízení lze přizpůsobit požada... více informací

Referenční číslo 34797

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru Každý měsíc Vás budeme informovat o nově zařazených nemovitostech k prodeji a pronájmu.
Níže prosím zadejte svůj e-mail.

Chci dostávat novinky

Děkujeme za Váš zájem. Registrace k newsletteru proběhla v pořádku.