Obchodní prostory, Thámova, Karlín - Praha 8 | 1
Obchodní prostory, Thámova, Karlín - Praha 8 | 2
Obchodní prostory, Thámova, Karlín - Praha 8 | 3
Obchodní prostory, Thámova, Karlín - Praha 8 | 4

obchodní prostor

53 m2

Praha 8, Karlín, Thámova

Obchodní prostor k pronájmu v moderní administrativní budově v žádané lokalitě Prahy 8, v původní „staré“ části Karlína. Karlín je oblíbená administrativní i rezidenční čtvrť, která se vyznačuje širokou nabídkou služeb a bohatým kulturním životem. Naleznete tu celou řadu kvalitních restaurací a kaváren, obchodů, ale i zdravotnická zařízení, banky a multifunkční komplex Forum Karlín. Karlínské náměstí a nedaleký Vítkov nabízejí zelené plochy pro chvíle aktivního odpočinku a relaxace.

Lokalita:

Pouhých 10 minut chůze od centra Prahy, snadná dostupnost MHD i autem. Stanice metra Křižíkova (trasa B), tramvajová zastávka Křižíkova a Urxova; snadné napojení na rychlostní silnici D8 a do centra města.

Vybavení a služby: 

Kamerový systém
Snížené podhledy
Klimatizace
Ústřední topení
Elektronické detektory kouře

Nájemné a poplatky jsou uvedeny bez DPH. Nájemce neplatí provizi.

Měsíční nájemné 25 € za m2 / 637 Kč za m2
Služby 126 Kč za m2
Celková plocha 53 m2
Parkování 100 EUR / ps / měsíc
PENB C
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 18525
Informace o budově pronájem kanceláře

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.