Obchodní prostory, Thámova, Karlín - Praha 8 | 1
Obchodní prostory, Thámova, Karlín - Praha 8 | 2
Obchodní prostory, Thámova, Karlín - Praha 8 | 3
Obchodní prostory, Thámova, Karlín - Praha 8 | 4
Obchodní prostory, Thámova, Karlín - Praha 8 | 5

obchodní prostor, restaurace

382 m2

Praha 8, Karlín, Thámova

Obchodní prostory k pronájmu v moderní administrativní budově v žádané lokalitě Prahy 8, v původní „staré“ části Karlína. Karlín je oblíbená administrativní i rezidenční čtvrť, která se vyznačuje širokou nabídkou služeb a bohatým kulturním životem. Naleznete tu celou řadu kvalitních restaurací a kaváren, obchodů, ale i zdravotnická zařízení, banky a multifunkční komplex Forum Karlín. Prostor vhodný pro restauraci.

Lokalita:

Snadná dostupnost MHD i autem. Stanice metra Křižíkova (trasa B), tramvajová zastávka Křižíkova a Urxova; snadné napojení na rychlostní silnici D8 a do centra města. Karlínské náměstí a nedaleký Vítkov nabízejí zelené plochy pro chvíle aktivního odpočinku a relaxace.

Vybavení a služby: 

Centrální recepce
24hodinová ostraha
Kamerový systém
Klimatizace
Ústřední topení
Elektronické detektory kouře
Terasa

Nájemné a poplatky jsou uvedeny bez DPH. Nájemce neplatí provizi.

Měsíční nájemné pronajato
Celková plocha 382 m2
Parkování 120 EUR / ps / měsíc
PENB D
Stáhnout PDF stáhnout
Ke stažení Property Particulars
Referenční číslo 18528
Informace o budově pronájem kanceláře

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.