Obchodní prostory, Vinohrady - Praha 2 | 1
Obchodní prostory, Vinohrady - Praha 2 | 2
Obchodní prostory, Vinohrady - Praha 2 | 3
Obchodní prostory, Vinohrady - Praha 2 | 4
Obchodní prostory, Vinohrady - Praha 2 | 5

obchodní prostory, přízemí

170 m2

Praha 2, Vinohrady

27,10 € za m2

Do oblíbených Zajímá mě

Obchodní prostory v přízemí zrekonstruovaného domu v rezidenční části Vinohrad. Prostor s velkými výlohami do ulice se skládá z prodejní plochy, skladových prostor, kuchyňky a sociálního zázemí. Je vhodný pro kavárnu s tichým provozem.

Lokalita:
Výborná dopravní dostupnost, v dosahu metra Náměstí Míru (trasa A) a I. P. Pavlova (trasa C), tramvajových spojů, vedle magistrály s přímým spojením na D1.

Výše nájemného 700 Kč/m2/měsíc. Servisní poplatky nezahrnují spotřebu elektřiny, plynu a vody. Poplatky jsou uvedeny bez DPH. Nájemce neplatí provizi.

Měsíční nájemné 27,10 € za m2 / 700 Kč za m2
Služby 29 Kč za m2
Celková plocha 170 m2
Parkování Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 18722

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.