Obchodní prostory, Prosecká, Prosek - Praha 9 | 1
Obchodní prostory, Prosecká, Prosek - Praha 9 | 2
Obchodní prostory, Prosecká, Prosek - Praha 9 | 3
Obchodní prostory, Prosecká, Prosek - Praha 9 | 4
Obchodní prostory, Prosecká, Prosek - Praha 9 | 5

obchodní prostory

95 m2

Praha 9, Prosek, Prosecká

Obchodní prostory k pronájmu v přízemí moderní kancelářské budovy, která je součástí administrativního komplexu. Komplex se skládá ze tří budov s vlastním parkem, náměstími mezi budovami, obchody, kavárnami a vynikajícím výhledem na město.

Lokalita:
Projekt se nachází v lokalitě Prahy 9 – Prosek, nově se rozvíjející část Prahy. Tato lokalita nabízí výbornou dostupnost městskou hromadnou dopravou a také automobilem – stanice metra Prosek (trasa C) a zastávky autobusových linek se nachází v bezprostřední blízkosti objektu. Komplex je umístěn 5 minut jízdy od městského okruhu s velmi dobrou dostupností na dálnici D8, D11 a R8, nedaleko se nachází vlakové stanice Vysočany a Libeň. V okolí budovy se nachází veškerá občanská vybavenost.

Nájemné a poplatky jsou uvedeny bez DPH. Nájemce neplatí provizi.

Měsíční nájemné pronajato
Celková plocha 95 m2
Parkování 80 EUR / ps / měsíc
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 19281

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.