Obchodní prostory, Michelská, Michle - Praha 4 | 1
Obchodní prostory, Michelská, Michle - Praha 4 | 2
Obchodní prostory, Michelská, Michle - Praha 4 | 3
Obchodní prostory, Michelská, Michle - Praha 4 | 4
Obchodní prostory, Michelská, Michle - Praha 4 | 5

Obchodní prostory

162 m2

Praha 4, Michle, Michelská

Obchodní prostory k pronájmu v přízemí administrativní budovy situované na Praze 4. Budova nabízí více jak 5 500 m2 kancelářských prostor a 1 000 m2 obchodních prostor a je součástí komplexu administrativních budov BB Centra. Prostory byly využívány jako prodejna sportovního zboží a jsou vhodné pro prodejnu či showroom.

Lokalita:
Budova je dobře dostupná autem i hromadnou dopravou – stanice metra Budějovická a Kačerov (trasa C) jsou vzdáleny 2 min. autobusem nebo 8 minut pěšky. Budova je rovněž dostupná vlastním shuttle busem. Snadný přístup automobilem na Pražský okruh a dálnici D1 směrem na Brno.

Parkování je možné v podzemních garážích.

Nájemné a poplatky jsou uvedeny bez DPH. Nájemce neplatí provizi.

Měsíční nájemné rezervováno
Celková plocha 162 m2
Parkování 100 EUR / ps / měsíc
PENB B
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 21360
Zobrazit všechny plány

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.