Obchodní prostory, Na Valentince, Smíchov - Praha 5 | 1

Obchodní prostory

233 m2

Praha 5, Smíchov, Na Valentince

Obchodní prostory (k dispozici od Q1 2017) k pronájmu v přízemí nové administrativní budovy situované v oblíbené obchodní čtvrti Prahy 5. Budova leží na břehu řeky Vltavy, v blízkosti nákupního a zábavního centra Anděl a vyznačuje se řadou „zelených prvků“.

Lokalita:
Výborná dopravní dostupnost – v blízkosti budovy autobusové a tramvajové zastávky; stanice metra Anděl (trasa B). Vlakové nádraží a stanice metra Smíchovské nádraží (trasa B) vzdálené pouze 5 minut chůze. Snadné napojení na Strakonický tunel a Pražský okruh.

Není vhodný pro gastro provoz. K dispozici od Q1 2017.

Nájemné a poplatky jsou uvedeny bez DPH. Nájemce neplatí provizi.

Měsíční nájemné pronajato
Celková plocha 233 m2
Parkování 120 EUR / ps / měsíc
PENB C
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 21953

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.