Obchodní prostory, Smetanova, Brno - střed - Brno | 1
Obchodní prostory, Smetanova, Brno - střed - Brno | 2
Obchodní prostory, Smetanova, Brno - střed - Brno | 3
Obchodní prostory, Smetanova, Brno - střed - Brno | 4

obchodní prostory

454 m2

Brno, Brno - střed, Smetanova

Cena na vyžádání

Do oblíbených Zajímá mě

Obchodní prostory k pronájmu v novém polyfunkčním objektu situovaném v blízkosti historické části města Brna. Budova působí velmi dynamicky a vyznačuje se výrazným podílem prosklení v průčelí a zadní fasádě. Objekt je tvořen dvěma podzemními a pěti nadzemními podlažími, ve kterých je připraveno k pronájmu více než 500 m2 prostor pro vybudování restauračního provozu včetně zázemí a skladových prostor.

Lokalita:
Dobrá dopravní dostupnost autem i hromadnou dopravou – v blízkosti tramvajové zastávky. Objekt se nachází cca 5 minut chůze od Moravského náměstí, nedaleko od parku – Tyršův sad.

Nájemné a poplatky jsou uvedeny bez DPH. Nájemce neplatí provizi.

Měsíční nájemné Cena na vyžádání
Celková plocha 454 m2
Parkování 3 000 Kč/ps/měsíc
PENB C
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 22158
Informace o budově pronájem kanceláře

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.