Obchodní prostory, Pernerova, Karlín - Praha 8 | 1

Budova A, Obchodní pr. 698 m2, Praha 8, Karlín, Pernerova

18 € za m2

Do oblíbených

Obchodní prostory k pronájmu v přízemí nového administrativního komplexu, který se skládá ze dvou navzájem propojených budov a je situován v atraktivní lokalitě Prahy 8 – Karlín. Komplex ve tvaru motýla s nádhernou zelenou fasádou nabízí 1 600 m2 vertikálních zahrad a 500 m2 střešních teras. Budova byla navržena architektem Davidem Chisholmem.

Lokalita:
Výborná dopravní dostupnost autem i hromadnou dopravou – nedaleko od stanice metra Křížíkova (trasa B) a tramvajových zastávek, v docházkové vzdálenosti do centra města. Autobusové nádraží Florenc a Hlavní nádraží jsou vzdálené cca 20 minut chůze. Komplex je napojen na vnitřní Pražský okruh a další klíčové komunikace centrální Prahy. Lokalita nabízí veškeré zázemí, dostatek služeb i vyžití pro volný čas.

K dispozici od Q4 2017.

Nájemné a poplatky jsou uvedeny bez DPH. Nájemce neplatí provizi.

Měsíční nájemné 18 € za m2 / 468 Kč za m2
Služby 75 Kč za m2
Celková plocha 698 m2
Parkování 120 EUR / ps / měsíc
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 22496
Informace o budově Administrativní budova

Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o je zprostředkovává, coby data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.