Obchodní prostory, Pernerova, Karlín - Praha 8 | 1
Obchodní prostory, Pernerova, Karlín - Praha 8 | 2
Obchodní prostory, Pernerova, Karlín - Praha 8 | 3
Obchodní prostory, Pernerova, Karlín - Praha 8 | 4
Obchodní prostory, Pernerova, Karlín - Praha 8 | 5
Pod nabídkou

Budova B, obchodní prostory

204 m2

Praha 8, Karlín, Pernerova

16 - 18 € za m2

Do oblíbených Zajímá mě

Obchodní prostory k pronájmu v přízemí nového administrativního komplexu, který se skládá ze dvou navzájem propojených budov a je situován v atraktivní lokalitě Prahy 8 – Karlín. Komplex ve tvaru motýla s nádhernou zelenou fasádou nabízí 1 600 m2 vertikálních zahrad a 500 m2 střešních teras. Budova byla navržena architektem Davidem Chisholmem z renomovaného architektonického ateliéru CMC Architects.

Lokalita:
Výborná dopravní dostupnost autem i hromadnou dopravou – nedaleko stanice metra Křížíkova (trasa B) a tramvajových zastávek, v docházkové vzdálenosti do centra města. Autobusové nádraží Florenc a Hlavní nádraží jsou vzdálené cca 20 minut chůze. Komplex je napojen na vnitřní Pražský okruh a další klíčové komunikace centrální Prahy. Lokalita nabízí veškeré zázemí, dostatek služeb i vyžití pro volný čas.

Nájemné a poplatky jsou uvedeny bez DPH. Nájemce neplatí provizi.

Měsíční nájemné 16 - 18 € za m2 / 409 - 460 Kč za m2
Služby 75 Kč za m2
Celková plocha 204 m2
Parkování 120 EUR / ps / měsíc
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 22497
Informace o budově pronájem kanceláře

Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o je zprostředkovává, coby data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost.