Obchodní prostory, Pernerova, Karlín - Praha 8 | 1
Obchodní prostory, Pernerova, Karlín - Praha 8 | 2
Obchodní prostory, Pernerova, Karlín - Praha 8 | 3
Obchodní prostory, Pernerova, Karlín - Praha 8 | 4
Obchodní prostory, Pernerova, Karlín - Praha 8 | 5

Budova B, obchodní prostory

204 m2

Praha 8, Karlín, Pernerova

Obchodní prostory k pronájmu v přízemí nového administrativního komplexu, který se skládá ze dvou navzájem propojených budov a je situován v atraktivní lokalitě Prahy 8 – Karlín. Komplex ve tvaru motýla s nádhernou zelenou fasádou nabízí 1 600 m2 vertikálních zahrad a 500 m2 střešních teras. Budova byla navržena architektem Davidem Chisholmem z renomovaného architektonického ateliéru CMC Architects.

Lokalita:
Výborná dopravní dostupnost autem i hromadnou dopravou – nedaleko stanice metra Křížíkova (trasa B) a tramvajových zastávek, v docházkové vzdálenosti do centra města. Autobusové nádraží Florenc a Hlavní nádraží jsou vzdálené cca 20 minut chůze. Komplex je napojen na vnitřní Pražský okruh a další klíčové komunikace centrální Prahy. Lokalita nabízí veškeré zázemí, dostatek služeb i vyžití pro volný čas.

K dispozici od Q1/2021.

Nájemné a poplatky jsou uvedeny bez DPH. Nájemce neplatí provizi.

Měsíční nájemné 16 € za m2 / 436 Kč za m2
Služby 85 Kč za m2
Celková plocha 204 m2
Parkování 120 EUR / ps / měsíc
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 22497
Informace o budově pronájem kanceláře

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.