Obchodní prostory, Sokolovská, Karlín - Praha 8 | 1

Budova 1, Obchodní prostory

180 m2

Praha 8, Karlín, Sokolovská

Obchodní prostory k pronájmu v přízemí nového administrativního projektu, který se skládá ze tří budov. Komplex je situován v žádané lokalitě Prahy 8 – Karlín, na malém náměstí plném zeleně.

Lokalita:
Vynikající dostupnost autem i hromadnou dopravou – budova je situována přímo u stanice metra Invalidovna (trasa B), v blízkosti tramvajových zastávek. Poloha budovy nabízí velmi dobrou dostupnost do centra města a snadné napojení na dálnice D1 a D8.

Nájemné a poplatky jsou uvedeny bez DPH. Nájemce neplatí provizi.

Měsíční nájemné pronajato
Celková plocha 180 m2
Parkování 110 EUR / ps / měsíc
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 22534

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.