Obchodní prostory, Sokolovská, Karlín - Praha 8 | 1
Obchodní prostory, Sokolovská, Karlín - Praha 8 | 2
Obchodní prostory, Sokolovská, Karlín - Praha 8 | 3
Obchodní prostory, Sokolovská, Karlín - Praha 8 | 4
Obchodní prostory, Sokolovská, Karlín - Praha 8 | 5

Budova 2, Obchodní prostory

153 m2

Praha 8, Karlín, Sokolovská

18 - 20 € za m2

Do oblíbených Zajímá mě

Obchodní prostory k pronájmu v přízemí nového administrativního projektu, který se skládá ze tří budov. Komplex je situován v žádané lokalitě Prahy 8 – Karlíně. Budovy jsou doplněny vnitřním náměstím plným zeleně.

Lokalita:
Vynikající dostupnost autem i hromadnou dopravou – budova je situována přímo u stanice metra Invalidovna (trasa B), v blízkosti tramvajových zastávek. Velmi dobrá dostupnost do centra města a snadné napojení na dálnice D1 a D8.

Nájemné a poplatky jsou uvedeny bez DPH. Nájemce neplatí provizi.

Měsíční nájemné 18 - 20 € za m2 / 474 - 526 Kč za m2
Služby 90 Kč za m2
Celková plocha 153 m2
Parkování 95 EUR / ps / měsíc
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 22535
Informace o budově pronájem kanceláře

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.