Obchodní prostory, Evropská , Vokovice - Praha 6 | 1
Obchodní prostory, Evropská , Vokovice - Praha 6 | 2
Obchodní prostory, Evropská , Vokovice - Praha 6 | 3
Obchodní prostory, Evropská , Vokovice - Praha 6 | 4
Pod nabídkou

Budova B, obchodní prostory, přízemí

123 m2

Praha 6, Vokovice, Evropská

Obchodní prostory k pronájmu v administrativním centru. Projekt se skládá ze dvou samostantých budov, které nabízí kromě kancelářských ploch také maloobchodní jednotky a skladové plochy.

Lokalita:
Komplex se nachází na ulici Evropská, což umožňuje výborné spojení na mezinárodní letiště Václava Havla a také do centra města. Stanice metra Nádraží Veleslavín (trasa A), tramvajové a autobusové zastávky jsou přímo u budovy. Snadné napojení na Pražský okruh.

K dispozici od Q2/2020.

Nájemné a poplatky jsou uvedeny bez DPH. Nájemce neplatí provizi.

Měsíční nájemné pronajato
Celková plocha 123 m2
Parkování Ano
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 22762
Informace o budově pronájem kanceláře

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.