Obchodní prostory, Lihovarská, Libeň - Praha 9 | 1
Obchodní prostory, Lihovarská, Libeň - Praha 9 | 2
Obchodní prostory, Lihovarská, Libeň - Praha 9 | 3

Budova C, obchodní prostory

220 m2

Praha 9, Libeň, Lihovarská

Obchodní prostory vhodné pro showroom, obchod, sklady, fitness centrum, kulturní využití v přízemí multifunkčního komplexu, který se skládá z 6 budov a je situovaný v Praze 9 – Libni.

Lokalita:
Velmi dobrá dostupnost autem i hromadnou dopravou – v těsné blízkosti tramvajové zastávky a stanice metra Českomoravská (trasa B). Centrum města vzdálené cca 15 minut jízdy metrem. Veškerá občanská vybavenost v okolí – nákupní galerie Harfa a O2 arena.

Nájemné a poplatky jsou uvedeny bez DPH. Nájemce neplatí provizi.

Měsíční nájemné pronajato
Celková plocha 220 m2
Parkování Ano
PENB B
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 22854

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.