Obchodní prostory, Bechyňova, Dejvice - Praha 6 | 1
Obchodní prostory, Bechyňova, Dejvice - Praha 6 | 2
Obchodní prostory, Bechyňova, Dejvice - Praha 6 | 3
Obchodní prostory, Bechyňova, Dejvice - Praha 6 | 4
Obchodní prostory, Bechyňova, Dejvice - Praha 6 | 5

Obchodní prostory

157 m2

Praha 6, Dejvice, Bechyňova

Obchodní prostory k pronájmu v přízemí moderního rezidenčního domu situovaného v atraktivní lokalitě Prahy 6 – Dejvice.

Lokalita:
Budova se nachází nedaleko Vítězného náměstí, v blízkosti nové fakulty architektury ČVUT a je dobře dostupná autem i hromadnou dopravou – v těsné blízkosti tramvajových zastávek, stanice metra Dejvická (trasa A) je vzdálená cca 10 minut pěšky. Dobrá dostupnost do centra města a na mezinárodní letiště Václava Havla Praha. V blízkosti budovy je Šárecké údolí

Vybavení a služby:
Prostor je jednopodlažní a tvoří jej hlavní plocha s otevřenou dispozicí a dále zázemí (sklad, 2x WC, sprcha, úklid). Výlučnost projektu je dána nejen velmi ceněnou lokalitou, ale i netradičním půdorysným řešením s prosklenou átriovou halou. Vysoký standard vybavení v podobě vícepodlažních podzemních garáží či exkluzivního materiálového pojetí exteriéru a interiéru domu. Komerční jednotky jsou přístupné z loubí lemujícího uliční fasádu domu.

Výše nájemného je 363 Kč/m2/měsíc. Nájemné a služby jsou uvedené bez DPH. Nájemce neplatí provizi.

Měsíční nájemné pronajato
Celková plocha 157 m2
Parkování 2500 CZK / ps / měsíc
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 24035

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.