Obchodní prostory, U Trezorky, Jinonice - Praha 5 | 1
Obchodní prostory, U Trezorky, Jinonice - Praha 5 | 2
Obchodní prostory, U Trezorky, Jinonice - Praha 5 | 3
Obchodní prostory, U Trezorky, Jinonice - Praha 5 | 4
Obchodní prostory, U Trezorky, Jinonice - Praha 5 | 5

Obchodní prostory, přízemí

148 m2

Praha 5, Jinonice, U Trezorky

14 - 15 € za m2

Do oblíbených Zajímá mě

Obchodní prostory k pronájmu v nové administrativní budově, která je součástí moderního a rozsáhlého komplexu rezidenčních a kancelářských budov. Budova je situována na Praze 5 a nabízí velmi kvalitní a moderní prostory, které splňují nejnovější technické standardy. Příjemné vnitřní náměstí se zelení s funkčními vodními prvky a odpočinkovými zónami. V objektu bude kantýna, parkování v podzemních garážích.

Lokalita:
Budova je dobře dostupná hromadnou dopravou i autem – v blízkosti stanice metra Jinonice (trasa B), zastávka autobusu přímo před budovou. Snadné napojení na dálnici D5 a na mezinárodní letiště Václava Havla Praha. Plánované napojení na budoucí Radlickou radiálu a vnitřní pražský okruh.

Nájemné a poplatky jsou uvedeny bez DPH. Nájemce neplatí provizi.

Měsíční nájemné 14 - 15 € za m2 / 377 - 404 Kč za m2
Služby 60 Kč za m2
Celková plocha 148 m2
Parkování 90 EUR / ps / měsíc
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 24210
Informace o budově pronájem kanceláře

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.