Obchodní prostory, Radlická, Jinonice - Praha 5 | 1
Obchodní prostory, Radlická, Jinonice - Praha 5 | 2
Obchodní prostory, Radlická, Jinonice - Praha 5 | 3
Obchodní prostory, Radlická, Jinonice - Praha 5 | 4
Obchodní prostory, Radlická, Jinonice - Praha 5 | 5

Obchodní prostory

1 656 m2

Praha 5, Jinonice, Radlická

Obchodní prostory k pronájmu v nové administrativní budově, která je součástí moderního a rozsáhlého komplexu rezidenčních a kancelářských budov na Praze 5. Budova bude svým tvarem a architekturou navazovat na další objekty a díky svému vzdušnému a organickému tvaru nabídne svým nájemcům velice efektivní prostor, moderní design, architekturu a poslední trendy v oblasti nových technologií. Příjemné vnitřní náměstí se zelení s funkčními vodními prvky a odpočinkovými zónami. Zelená předcertifikace nízkoenergetické budovy na úrovni LEED Gold.

Lokalita:
Budova je dobře dostupná hromadnou dopravou i autem – v blízkosti stanice metra Jinonice (trasa B), zastávka autobusu přímo před budovou. Snadné napojení na dálnici D5 a na mezinárodní letiště Václava Havla Praha. Plánované napojení na budoucí Radlickou radiálu a vnitřní pražský okruh.

Nájemné a poplatky jsou uvedeny bez DPH. Nájemce neplatí provizi.

Měsíční nájemné pronajato
Celková plocha 1 656 m2
Parkování 90 EUR / ps / měsíc
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 24221

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.