Obchodní prostory, Roztylské náměstí, Záběhlice - Praha 4 | 1
Obchodní prostory, Roztylské náměstí, Záběhlice - Praha 4 | 2
Obchodní prostory, Roztylské náměstí, Záběhlice - Praha 4 | 3
Obchodní prostory, Roztylské náměstí, Záběhlice - Praha 4 | 4
Obchodní prostory, Roztylské náměstí, Záběhlice - Praha 4 | 5

Obchodní prostory

83 m2

Praha 4, Záběhlice, Roztylské náměstí

Obchodní prostory k pronájmu v přízemí domu situovaného na Praze 4. Prostory s výlohou a vstupem přímo z ulice jsou ve stavu po předešlém nájemci (kadeřnictví). Prostory jsou vhodné pro kadeřnictví, vzorkovnu, výdejnu e-shopu, obchod nebo jako kancelář.

Lokalita:
Budova je dobře dostupná autem i hromadnou dopravou – v blízkosti autobusových zastávek. V docházkové vzdálenosti od stanice metra Roztyly (trasa C). Snadné napojení na Jižní spojku a dálnici D1.

Výše nájemného je 265 Kč/m2/měsíc. Nájemné a poplatky jsou uvedeny bez DPH. Nájemce neplatí provizi.

Měsíční nájemné pronajato
Celková plocha 83 m2
Parkování Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 24501

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.