Obchodní prostory, Lomnického, Nusle - Praha 4 | 1
Obchodní prostory, Lomnického, Nusle - Praha 4 | 2
Obchodní prostory, Lomnického, Nusle - Praha 4 | 3
Obchodní prostory, Lomnického, Nusle - Praha 4 | 4
Obchodní prostory, Lomnického, Nusle - Praha 4 | 5
Obchodní prostory, Lomnického, Nusle - Praha 4 | 6
Obchodní prostory, Lomnického, Nusle - Praha 4 | 7

obchodní prostory

45 - 107 m2

Praha 4, Nusle, Lomnického

Obchodní prostory k pronájmu v novém administrativním projektu v žádané lokalitě Prahy 4. Prostory v přízemí budovy s výlohami, vstupem přes recepci i přímo z ulice.

Lokalita:
Budova se nachází v těsné blízkosti stanice metra Pražského povstání (trasa C), tramvajových a autobusových zastávek. Nedaleko se nachází Pražská magistrála, která umožňuje snadný přístup na dálnici D1 a pražský okruh. V blízkosti je také obchodní centrum Arkády Pankrác, které zajišťuje veškerou občanskou vybavenost - od budovy je vzdáleno 10 minut chůze.

Nájemné a poplatky jsou uvedeny bez DPH. Nájemce neplatí provizi.

Měsíční nájemné 25 € za m2 / 653 Kč za m2
Služby 115 Kč za m2
Celková plocha 107 m2
Minimální plocha 45 m2
Parkování 110 EUR / ps / měsíc
PENB A
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 25577
Informace o budově pronájem kanceláře

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.