Obchodní prostory, Na Příkopě, Nové Město - Praha 1 | 1
Obchodní prostory, Na Příkopě, Nové Město - Praha 1 | 2
Obchodní prostory, Na Příkopě, Nové Město - Praha 1 | 3
Obchodní prostory, Na Příkopě, Nové Město - Praha 1 | 4
Obchodní prostory, Na Příkopě, Nové Město - Praha 1 | 5

obchodní prostory

27 m2

Praha 1, Nové Město, Na Příkopě

Obchodní prostory k pronájmu v přízemí prestižní budovy v centru města. Tento exkluzivní objekt v sobě zahrnuje kanceláře i prostor pro odpočinek, včetně restaurací, kina a luxusních bytů. Uprostřed objektu je klidný dvůr s parkovou úpravou vytvářející unikátní prostředí pro odpočinek.

Lokalita:
Budova je situována přímo ve středu města v ulici Na Příkopě, v prestižní lokalitě Prahy 1 s průchodem vnitřním nádvořím na Senovažné náměstí. Výhodou je výborná dostupnost městskou hromadnou dopravou i automobilem. Stanice metra Můstek (trasa A, B) a Náměstí Republiky (trasa B) se nachází v docházkové vzdálenosti. Zastávky několika tramvajových linek jsou situovány v ulici Jindřišská a na náměstí Republiky. V sousedství Slovanského domu sídlí Česká národní banka a mnoho významných mezinárodních finančních institucí, restaurací, obchodů a ostatních služeb.

Nájemné a poplatky jsou uvedeny bez DPH. Nájemce neplatí provizi.

Měsíční nájemné pronajato
Celková plocha 27 m2
Parkování 250 EUR / ps / měsíc
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 25874
Informace o budově pronájem kanceláře

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.