Obchodní prostory, Bartoškova, Nusle - Praha 4 | 1
Obchodní prostory, Bartoškova, Nusle - Praha 4 | 2
Obchodní prostory, Bartoškova, Nusle - Praha 4 | 3
Obchodní prostory, Bartoškova, Nusle - Praha 4 | 4
Obchodní prostory, Bartoškova, Nusle - Praha 4 | 5

Obchodní prostory

652 m2

Praha 4, Nusle, Bartoškova

6,41 € za m2

Do oblíbených Zajímá mě

Obchodní prostory k pronájmu v přízemí a suterénu nově zrekonstruované budovy nacházející se v Praze 4 – Nuslích. V docházkové vzdálenosti se nachází zastávky autobusů a tramvají.

Vybavení a služby:
Prostory jsou v rekonstrukci a je na ně vypracovaný projekt na minipivovar. Je možné i jiné využití po dohodě s majitelem. Prostory v jsou světlé s vysokými okny s výhledem do ulice a disponují ventilačním systémem. Možnost parkování v podzemních garážích.

Výše nájemného 165 Kč/m2/měsíc. Nájemné a poplatky jsou uvedeny bez DPH. Nájemce neplatí provizi.

Měsíční nájemné 6,41 € za m2 / 165 Kč za m2
Služby 45 Kč za m2
Celková plocha 652 m2
Parkování 2 000 Kč / m2 / měsíc
PENB C
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 26090

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.