Obchodní prostory, Sokolovská, Libeň - Praha 9 | 1
Obchodní prostory, Sokolovská, Libeň - Praha 9 | 2
Obchodní prostory, Sokolovská, Libeň - Praha 9 | 3
Obchodní prostory, Sokolovská, Libeň - Praha 9 | 4
Obchodní prostory, Sokolovská, Libeň - Praha 9 | 5

Obchodní prostory

851 m2

Praha 9, Libeň, Sokolovská

Obchodní prostory o celkové výměře 851m2 k pronájmu v budově situované na ulici Sokolovská, v blízkosti křižovatky Balabenka. Prostory se skládají z přízemí o rozloze 480 m2 a 1. patra o rozloze 140 m2. Dále k dispozici suterén, který je spojen s přízemím nákladním výtahem. Vstup do prostor je přímo z ulice i z vnitřního dvora, kde lez pronajmout 2 parkovací stání.

Lokalita:
Budova se nachází v blízkosti stanice metra Českomoravská (trasa B), tramvajových a autobusových zastávek. Centrum města vzdálené cca 15 minut jízdy metrem. Veškerá občanská vybavenost v okolí – nákupní galerie Harfa a O2 arena.

Výše nájemného je 147 Kč/m2/měsíc. Nájemné a poplatky jsou uvedeny bez DPH. Nájemce neplatí provizi.

Měsíční nájemné pronajato
Celková plocha 851 m2
Parkování Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 26370
Zobrazit všechny plány

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.