Obchodní prostory, Náměstí Kinských, Malá Strana - Praha 5 | 1

Retail space

140 m2

Praha 5, Malá Strana, Náměstí Kinských

Obchodní prostor k pronájmu ve sníženém přízemí budovy situované na rozhraní Malé Strany a Smíchova, v těsné blízkosti rozlehlého parku Kinského zahrady.

Lokalita:
Výborná dopravní dostupnost městskou hromadnou dopravou i automobilem – v docházkové vzdálenosti (cca 5min) od stanice metra Anděl (trasa B), zastávka tramvaje přímo před budovou; přímé napojení na Pražský okruh. Veškerá občanská vybavenost v těsné blízkosti budovy.

Vybavení a služby:
- klimatizace
- vlastní sociální zázemí
- výtah
- zasedací místnost až pro 60 osob
- systémové datové a telefonní rozvody
- alarm s připojením na PCO
- bezpečnostní videokamery s archivací dat
- parkování před budovou

Nájemné a poplatky jsou uvedeny bez DPH. Nájemce neplatí provizi.

Měsíční nájemné pronajato
Celková plocha 140 m2
Parkování Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 26888

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.