Obchodní prostory, Spálená, Nové Město - Praha 1 | 1
Obchodní prostory, Spálená, Nové Město - Praha 1 | 2
Obchodní prostory, Spálená, Nové Město - Praha 1 | 3
Obchodní prostory, Spálená, Nové Město - Praha 1 | 4
Obchodní prostory, Spálená, Nové Město - Praha 1 | 5

obchodní prostory, café

132 m2

Praha 1, Nové Město, Spálená

Cena na vyžádání

Do oblíbených Zajímá mě

Obchodní prostory v přízemí administrativního komplexu, který se skládá ze dvou budov spojených působivým atriem, podél něhož prochází veřejná pasáž s obchody a kavárnou. Nájemní smlouva na dobu neurčitou.

Lokalita:
Vynikající dostupnost veřejnou dopravou, jen pár kroků od stanice metra Národní třída (trasa B) a zastávek tramvají. Vzhledem k umístění v samém srdci Prahy, je tato budova obklopena všemi druhy služeb a obchodů.

Nájemné a poplatky jsou uvedeny bez DPH. Nájemce neplatí provizi.

Měsíční nájemné Cena na vyžádání
Celková plocha 132 m2
Parkování 250 EUR / ps / měsíc
PENB C
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 26890
Zobrazit všechny plány

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.