Obchodní prostory, Podbělohorská, Smíchov - Praha 5 | 1
Obchodní prostory, Podbělohorská, Smíchov - Praha 5 | 2
Obchodní prostory, Podbělohorská, Smíchov - Praha 5 | 3
Obchodní prostory, Podbělohorská, Smíchov - Praha 5 | 4
Obchodní prostory, Podbělohorská, Smíchov - Praha 5 | 5

Obchodní prostory

104 m2

Praha 5, Smíchov, Podbělohorská

Pronájem obchodních prostor 104 m2 s terasou a předzahrádkou, umístěných ve zvýšeném přízemí novostavby v rezidenční části pražského Smíchova. Prostory před kolaudací jsou vhodné například pro showroom, prodejnu, advokátní kancelář, kosmetický salon, kadeřnictví, estetické či laserové centrum aj. využití.

Lokalita:
Prostory se nacházejí v příjemné lokalitě přímo pod parkem Ladronka. Autobusové zastávky se spojením ke stanici metra Anděl (trasa B) a Dejvická (trasa A) v pěším dosahu.

Vybavení a služby:
Dispoziční řešení zahrnuje velkou místnost s francouzskými okny a vstupem na terasu, sklad, samostatnou toaletu s umyvadlem a předsíň. K pronájmu ve stavu shell&core, tj. před dokončením finálních povrchů, jako jsou podlahy, obklady či osvětlovací tělesa. Ohřev vody a vytápění je řešeno centrálně kotelnou pro celý dům. K prostorám náleží 1 venkovní parkovací stání a neoplocená předzahrádka.

Výše nájemného je 192 Kč/m2/měsíc. Nájemné a poplatky jsou uvedeny bez DPH. Nájemce neplatí provizi.

Měsíční nájemné pronajato
Celková plocha 104 m2
Parkování Ano
PENB B
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 27236
Zobrazit všechny plány

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.