Obchodní prostory, Václavské nám., Nové Město - Praha 1 | 1
Obchodní prostory, Václavské nám., Nové Město - Praha 1 | 2
Obchodní prostory, Václavské nám., Nové Město - Praha 1 | 3
Obchodní prostory, Václavské nám., Nové Město - Praha 1 | 4
Obchodní prostory, Václavské nám., Nové Město - Praha 1 | 5
Obchodní prostory, Václavské nám., Nové Město - Praha 1 | 6
Pod nabídkou

Obchodní prostory

517 m2

Praha 1, Nové Město, Václavské nám.

Obchodní prostory ve 2. patře Paláce Juliš, funkcionalistického hotelu proslaveného architekta Pavla Janáka, postaveného v letech 1928 – 31 na Václavském nám. Spodní část 324 m2 a galerie 195 m2 jsou prostorově propojeny vnitřním schodištěm. Přístup do prostor je po hotelovém schodišti nebo výtahem. Prostory jsou vhodné k využití jako kavárna, showroom nebo galerie. K dispozici všechny potřebné přípojky, vzduchotechnika, klimatizace a osvětlení.

Lokalita:
Budova je situovaná v atraktivní lokalitě přímo v centru Prahy a je výborně dostupná hromadnou dopravou – v blízkosti stanic metra Můstek (trasa A, B) a Muzeum (trasa A, C) i tramvajových spojů. V pěším dosahu se nachází take Hlavní vlakové nádraží Praha.

Nájemné a poplatky jsou uvedeny bez DPH. Nájemce neplatí provizi.

Měsíční nájemné rezervováno
Celková plocha 517 m2
Parkování Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 27893

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.