Obchodní prostory, Rybná, Staré Město - Praha 1 | 1
Obchodní prostory, Rybná, Staré Město - Praha 1 | 2
Obchodní prostory, Rybná, Staré Město - Praha 1 | 3
Obchodní prostory, Rybná, Staré Město - Praha 1 | 4
Obchodní prostory, Rybná, Staré Město - Praha 1 | 5

Obchodní prostory

109 m2

Praha 1, Staré Město, Rybná

Obchodní prostory k pronájmu v reprezentativní administrativní budově situované v centru Prahy v těsné blízkosti Náměstí Republiky. Prestižní adresa s excelentní dopravní dostupností. Výjimečná kombinace centra města a klidného prostředí Starého Města. Celou budovou prochází pasáž, která spojuje Náměstí Republiky a ulici Rybnou. Prostory slouží k provozování restaurace, odstupné za kompletní vybavení prostor. Atraktivním prvkem prostor je velká zimní zahrada.

Lokalita:
V blízkosti stanice metra Náměstí Republiky (trasa B), zastávka tramvají a autobusu. Masarykovo nádraží (vlak) vzdáleno 10 minut pěšky. Dobré napojení k pražskému letišti, vzdáleno 25 min. autem. Široká nabídka služeb potřebných pro provoz firmy v blízkém okolí.

K dispozici od ledna 2022.

Nájemné a poplatky jsou uvedeny bez DPH. Nájemce neplatí provizi.

Měsíční nájemné 20 € za m2 / 517 Kč za m2
Služby 135 Kč za m2
Celková plocha 109 m2
Parkování 180 EUR / ps / měsíc
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 27957
Informace o budově Burzovní palác
Zobrazit všechny plány

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.